NEWSY


JUŻ NIEDŁUGO MOŻLIWOŚĆ PŁACENIA KARTĄ
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom z przyjemnością informujemy, iż niebawem w naszej Przychodni będzie możliwość płacenia kartą.  
AKCJA „LUBIĘ TO” – SIERPIEŃ 2012
Na miesiąc sierpień przygotowaliśmy dla Państwa akcję o tajemniczej nazwie LUBIĘ TO.

A na czym polegać będzie wspomniana akcja?

Dostaniecie Państwo 10% zniżkę na wszelkie usługi świadczone w Naszej Przychodni (badania kliniczne, leczenie, profilaktykę, zabiegi pielęgnacyjne, wszystkie zabiegi chirurgiczne, implantację mikroczipów, wystawianie paszportów, badania krwi, usg, ekg itd.).
Zniżka dotyczyć będzie również zakupu karm, gryzaków, preparatów pielęgnacyjnych oraz suplementów.

Warunek jest tylko jeden – aby dostać zniżkę, wystarczy, że przywitają się Państwo z nami hasłem: LUBIĘ TO:)

Serdecznie zapraszamy!
APEL O POMOC DLA PKDT
Pomorski Koci Dom Tymczasowy jest organizacją pro-zwierzęcą i jak każda tego typu organizacja boryka się z problemami finansowymi, a ich potrzeby są ogromne.
Chcielibyśmy zaapelować do Państwa o pomoc dla PKDT, oczywiście w ramach Państwa możliwości, czy to w formie wpłaty na konto organizacji symbolicznej złotówki (Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 42a, 03-772 Warszawa
81 1370 1109 0000 1706 4838 7309
z dopiskiem "PKDT"), czy też w formie zakupu np. karmy. Pieniążki dla potrzebujących kotów można także wrzucać do specjalnych puszek, znajdujących się w lecznicach weterynaryjnych i niektórych sklepach zoologicznych.
My postanowiliśmy wspomóc PKDT tak jak możemy - używając naszych rąk i wiedzy; tzn. podarowaliśmy organizacji 15 sterylizacji kotek gratis.

Niech los wolnobytujących i potrzebujących kotów nie będzie Nam obojętny...
Uwaga! Od 1 stycznia 2012 roku nastąpiła zmiana przepisów dotycząca przemieszczania zwierząt towarzyszących (psów, kotów, fretek) w celach niehandlowych.
Przepisy nakładające obowiązek wykonywania badania neutralizującego miareczkowania przeciwciał wirusa wścieklizny w przypadku podróżowania do niektórych państw członkowskich Unii Europejskiej traci moc z dniem 31 grudnia 2011 r. Oznacza to, iż w przypadku podróży po tej dacie do Wielkiej Brytanii, Malty, Irlandii oraz Szwecji – wykonanie tego badania nie będzie obowiązkowe.

<< Previous 1 2 3 4 Next >>

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews

Zapraszamy

Prosimy o telefoniczne umawianie wizyt

509 620 913

ul. Janusza Korczaka 25
81-473 Gdynia

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
9.00 - 14.00
16.00 - 19.00

Sobota
9.00 - 14.00

Niedziela
nieczynne

GRafik przyjęć Referencje