NEWSY


URLOP
Uprzejmie informujemy, że w dniach od 21.07 do 05.08.2014 z powodu urlopu Przychodnia będzie nieczynna.
URLOP
Uprzejmie informujemy, że z powodu zaplanowanego urlopu w dniach od 25.01.2014 do 1.02.2014 Przychodnia będzie nieczynna. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy i do zobaczenia.
URLOP!!!
Z powodu urlopu w dniach od 4 do 18 lipca 2013 Przychodnia będzie nieczynna. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Do zobaczenia po urlopie.
NARKOZA WZIEWNA
Miło nam poinformować, że od dnia dzisiejszego zabiegi w naszej Przychodni będą przeprowadzane w narkozie wziewnej. Ten sposób znieczulania uważany jest w świecie medycznym za najbezpieczniejszy dlatego też cieszymy się, że jesteśmy już w stanie zaproponować Państwa milusińskim alternatywę do znieczulenia tradycyjnego.

Pamiętać jednak należy o tym, że tak jak we wszystkim, mogą istnieć przeciwwskazania do zastosowania tego typu znieczulenia więc dobór narkozy odpowiedni dla Państwa "zwierzaków" prosimy pozostawić w rękach lekarzy - czyli naszych

KARDIOMONITOR PACJENTA
Z przyjemnością prezentujemy nasz nowy nabytek: KARDIOMONITOR PACJENTA :)

Kardiomonitor (weterynaryjny) pozwoli nam na monitorowanie parametrów życiowych naszych pacjentów w trakcie zabiegów operacyjnych. W czasie zabiegu będziemy mieli pełną kontrolę nad pracą serca, saturacją i oddechem pacjenta. Kardiomonitor zasygnalizuje nam wszystkie, nawet te najdrobniejsze odchylenia od normy, dzięki czemu będziemy w stanie szybko zareagować na niepokojące zaburzenia, przez co zabiegi u naszych pacjentów staną się dużo bezpieczniejsze. Przy pomocy kardiomonitora jesteśmy także w stanie zmierzyć, metodą nieinwazyjną, ciśnienie krwi u Państwa Milusińskich :)

<< Previous 1 2 3 4 Next >>

Content Management Powered by UTF-8 CuteNews

Zapraszamy

Prosimy o telefoniczne umawianie wizyt

509 620 913

ul. Janusza Korczaka 25
81-473 Gdynia

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek
9.00 - 14.00
16.00 - 19.00

Sobota
9.00 - 14.00

Niedziela
nieczynne

GRafik przyjęć Referencje